Silers.pl

Biuro

W dzisiejszych czasach każde nowoczesne biuro powinno być wyposażone w system monitoringu wizyjnego, który znacznie podwyższa bezpieczeństwo pracy. Zainstalowanie systemu monitoringu biura jest korzystne zarówno dla pracodawcy jak i też pracowników. Nasze zestawy monitoringu biura to idealna propozycja dla osób chcących skutecznie zabezpieczyć swój biznes. System monitoringu to najnowocześniejsza ochrona, jaką możesz zapewnić swojej firmie! Zainwestowane środki zwrócą się bardzo szybko i pozwolą zdalnie obserwować poczynania swoich podwładnych pracowników.

Co to jest monitoring przemysłowy?

Monitoring przemysłowy jest to system kamer przemysłowych, który monitoruje i rejestruje wszystkie zdarzenia w naszym biurze.

Dlaczego warto wprowadzić monitoring do swojego biura?

  • Umożliwia zdalny podgląd przez internet tego co dzieje się w biurze
  • Skutecznie eliminuje włamania i kradzieże wewnętrzne
  • Pozytywnie wpływa na zaangażowanie i efektywną pracę personelu
  • Zapewnia ochronę dokumentów firmowych
  • Zapobiega obecności osób trzecich

Jaki zestaw i elementy dobrać?

Kamery
Najważniejszym elementem naszego zestawu są kamery. W obiektach, w których obserwowani są ludzie, towary i pieniądze oraz istnieje konieczność ich identyfikacji, najlepiej sprawdzają się kamery kolorowe. Kolor stanowi dodatkowy element rozpoznania, ułatwia identyfikację zarówno towaru jak i osoby. Przy słabym oświetleniu można stosować kamery z reflektorami podczerwieni, które umożliwiają obserwację nawet w całkowitych ciemnościach. Do obserwacji w nocy najlepiej nadają się kamery czarno-białe lub przemysłowe kamery kolorowe dzień/noc.

Rejestrator cyfrowy
Urządzenia, które służą do rejestracji i odtwarzania obrazu z kamer nazywamy rejestratorami cyfrowymi. Dyski twarde o dużej pojemności zapewniają możliwość nagrywania obrazu nawet do kilku lub więcej tygodni. Dzięki opcji przechowywania nagranych materiałów na dysku HDD, możliwe jest dokładne przeanalizowanie wszelkich zaistniałych sytuacji, także tych niespodziewanych i kryzysowych, np. pożar.

Monitor
Nasze nowoczesne systemy monitoringu do biura dostępne są zarówno przez klasyczny odbiornik, monitor komputerowy, jak i też internet czy telefon komórkowy.

Biuro