Silers.pl

Szkoła

Telewizja Przemysłowa, monitoring IP

Większość szkół posiada przestarzały lub nie w pełni sprawny sprzęt do monitorowania szkoły.  W celu nawiązania współpracy nasza  firma oferuje  bezpłatny przegląd sprzętu i przedstawienie raportu z przeprowadzonej wizji. Drobne naprawy w celu poprawienia jakości podglądu są naprawiane podczas pobytu serwisanta bezpłatnie. Dla placówek które nie posiadają jeszcze monitoringu nasza firma bezpłatnie przygotuje wstępny projekt wraz z ofertą cenową monitoringu aby jak najlepiej zabezpieczyć obiekt.

 

System Alarmowy - Kontrola dostępu

   Oferujemy przeglądy systemu alarmowego, oraz montaż nowoczesnych i prostych w obsłudze alarmów, dzięki odpowiedniemu doborze czujek gwarantujemy koniec z nieuzasadnionymi sygnalizacjami włamania. Kontrola dostępu czyli otwieranie drzwi za pomocą kart zbliżeniowych z możliwością rejestracji dokładnej godziny otwarcia i zamknięcia sali.

 

Nagłośnienie:

Nagłośnienie Hala - najlepszym rozwiązaniem na halach sportowych jest montaż  na sufitowych głośników firmy BOSCH wszechkierunkowych HEMI, charakteryzuje się wysoką, stałą jakością dźwięku, zapewniając doskonałą reprodukcję tła muzycznego oraz wysoką zrozumiałość mowy.

 


Nagłośnienie w szkole - Jako priorytet w doborze głośników stawiamy na bezpieczeństwo dzieci. Głośniki są metalowe z metalowymi kratownicami zapobiegającymi uszkodzeniom mechanicznym. Wydobywany dźwięk jest przyjemnym dla ucha brzmieniem. Zapewne spotkaliście się Państwo np.: w restauracji z muzyką grającą w tle, która zupełnie nie przeszkadza podczas rozmowy takie rozwiązanie to nic innego jak odpowiednio dobrane pasma sprawiają, że wydobywany dźwięk staje się przyjemny. Dodatkowym atutem jest montaż panelu mikrofonowego np.:w sekretariacie w celu nadawanie komunikatów informacyjnych lub ostrzegawczych.

 

Usługi dodatkowe:

Montaż: tablic interaktywnych, projektorów, ekranów

Wsparcie informatyczne: konfiguracja serwerów, komputerów,
urządzeń peryferyjnych (drukarek, skanerów, fax-sów i inne...)

Nagłośnienie wypożyczamy sprzęt do nagłośnienia sali sportowej, boiska na różne okazje

Telefony: Centrale telefoniczne, rejestrowy rozmów, telefonia IP.

Automatyka bramy, szlabany

Sieci - projektujemy i wykonujemy sieci w pracowniach informatycznych

 

Szkoła